PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35174}

W labiryncie

6,4 5 444
oceny
6,4 10 1 5444
W labiryncie
powrót do forum serialu W labiryncie

Trochę dziwne, że TVP wcale go nie emituje, a powtarza gnioty typu "Dylematu 5" oraz ciągle
"Zmienników" wręcz do porzygania.

ocenił(a) serial na 6
marcin261287

Dylematu tak za często nie emitują, ale ze zmiennikami się zgodzę, najbardziej dziwię się że nie powtarzają Rancza od 1 odcinka bo powtarzają od 5 sezonu, a 5 i 6 sezon był okropny , 7 i 8 sezon był lepszy. Też bym chciała żeby emitowali w labiryncie.

kinomanka_13

Nie mam nic do "Zmienników", to bardzo dobry serial, ale co za dużo to nie zdrowo.

ocenił(a) serial na 6
marcin261287

ja też nic nie mam do zmienników i do Rancza też, jedynie do Rancza to mam tylko do 5 i 6 serii i mam dużo do rodzinki.pl której już nie lubię nie wiem czemu.

marcin261287

Mylisz się chłopie! Zdecydowanie częściej niż "Zmiennicy" pokazywane są "Alternatywy 4". I to jest fakt!

ForzaAZS

u mnie w telewizorze nie.

ocenił(a) serial na 7
ForzaAZS

To jest akurat racja! Alternatywy to świetny, genialny serial, ale pokazywany z taką częstotliwością może w człowieku wzbudzić odruchy wymiotne. Oglądałem w przeszłości wiele razy, ze dwa lata temu znowu, potem jeszcze wyłapałem najlepsze odcinki, potem znowu się trafiał, potem znowu i teraz . . . omijam TVP HD czy Seriale szerokim łukiem, tzn. nic tam już nie oglądam.

ocenił(a) serial na 7
ForzaAZS

No ale Alternatywy4 można oglądać cały czas....

marcin261287

"Pędzimy gdzieś, na oślep wciąż
Nie wiedząc, którą wybrać z dróg
Bo w każdą z nich wdeptane są
Wczorajsze ślady naszych stóp"

Bardzo mi się zawsze podobała ta zwrotka. Kojarzy mi się z Rzeczpospolitą czasu pełni mojego dzieciństwa, czyli okresu tak zwanej "transformacji".

libella

Coś być musi do cholery za zakre-ę-tem! ;D

rozkminator

he, he to też lubię, świetna piosenka.

ocenił(a) serial na 7
rozkminator

https://www.youtube.com/watch?v=_CZYCSVUx5U

ocenił(a) serial na 7
libella

https://www.youtube.com/watch?v=FJtjklvHuIM

marcin261287

Ranczo akurat jakiś czas temu sezon 1 powtarzali. W sumie też się dziwie, że TVP bardzo rzadko powtarza W Labiryncie. Ostatnio powtarzali gdzieś o 6 rano i to w niedziele, kiedy każdy prawie śpi. Natomiast bardzo często dają Zmienników, Sąsiadów, Ranczo, Alternatywy 4, Stawkę i Czterdziestolatka. Nie mówiąc o Rodzinie.pl, która jest chodzącą bezczelną reklamą produktów.

ocenił(a) serial na 8
marcin261287

Szkoda że nie pociągneli serialu o rok

marcin261287

Naprawdę dziwne, w końcu to produkt TVP, w dodatku pierwsza polska telenowela, choć w porównaniu z tymi, które tłuką dzisiaj można nawet powiedzieć, że to ubrany w szaty telenoweli serial obyczajowy (mimo pewnych klasycznych telenowelowych ułomności), o zwykłych problemach zwykłych ludzi, z normalnymi postaciami i normalnymi dialogami, które nie doprowadzają do szewskiej pasji sztucznością.

ocenił(a) serial na 8
jan_niezbedny0

Z ust mi to wyjąłeś.

marcin261287

Od poniedziałku do piątku o 9 leci na tvp historia

marcin261287

O przepraszam, "Zmienników" to mogą pokazywać do znudzenia, dla mnie to perełka! Ale "Dylematu 5" to jakiś koszmar, nie dałem rady obejrzeć ani jednego pełnego odcinka.

użytkownik usunięty
marcin261287

TVP nie emituje niczego co nie jest zgodne z ich jedynie słuszną linia programową partii KCPIS.
Z tego samego powodu nie uświadczysz w TVP serialu Detektyw w sutannie , choć porusza tematy religijne, ale jest zbyt postępowy dla partyjnego betonu z KCPIS. Nakręć coś o "aferach w LGBT", pokazą w trymiga.

Naprawdę w czasach łatwego dostępu do internetu nie jest żadnym problemem czy dana telewizja emituje jakiś serial czy nie.

użytkownik usunięty
marcin261287

Powiedz to osobom 60+

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones