PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682801}
6,4 680
ocen
6,4 10 1 680
Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca
powrót do forum serialu Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca

2/10 kolejny gniot

ocenił(a) serial na 2

Chyba już się nie doczekam jakiegoś dobrego serialu na nickelodeonie.Żeby powstał na kanale tak świetny serial jak Grzmotomocni czy Nawiedzeni to można sobie tylko pomarzyć.Co do tego serialu to zwykły syf.Fabuła podobna do innych seriali typu Violetta,efekty sztuczne{ jeszcze gorsze w serialu czarownica Emma}..........a inne rzeczy po prostu szkoda słów.Ocena jak w temacie.

roman876

Mnie najbardziej denerwuje ta przeklęta piosenka...

ocenił(a) serial na 2
CallMeKills

Trudno się nie zgodzić.W kółko śpiewają to samo słowo

ocenił(a) serial na 1
roman876

Tą piosenke słyszę praktycznie bez przerwu Pomocy, niech zdejmą ten serial, czemu nie mogą zrobić serialu o wampirachkprzy którym emocje nie przypominają odczuć podczas obierania ziemniaków DNO -,-

ocenił(a) serial na 1
CallMeKills

A wiesz co jest najgorsze? Ta melodia wpada w ucho... będzie siedzieć w moim umyśle do końca życia. Patologia.

ocenił(a) serial na 6
Megafil666

ten serial jest super jak komuś sie nie podoba to niech sie wypcha sianem

ocenił(a) serial na 1
ANULAK_257

Co niby jest w nim takiego super?

ocenił(a) serial na 6
Megafil666

jak to co wszystko:)
ale w sumie o gustach sie nie
dyskutuje wiec rozejm
każdemu podoba sie
co innego:)

ANULAK_257

to prawda :)

ocenił(a) serial na 6
CallMeKills

jak denerwuje cie piosenka to se uszy zatkaj

ANULAK_257

robię to za każdym razem kiedy mój brat to ogląda... a raczej zakładam słuchawki i włączam głośno muzykę ;D

ocenił(a) serial na 6
CallMeKills

no wiesz rzecz gustu

ocenił(a) serial na 2
ANULAK_257

Jak dla mnie to gniot sztuczne efekty ,słabe aktorstwo i oślepiające światło + podkradnięte rzeczy z czarownicy Emmy i Grachi

ocenił(a) serial na 6
roman876

tak jak juz mówilam rzecz gustu mnie sie podoba xd

ocenił(a) serial na 3
ANULAK_257

Serial bez dwóch zdań kiepski. Oklepany. Mieszanka Violetty ze Zmierzchem.

ocenił(a) serial na 1
roman876

Szczera prawda.

Prawda.

ocenił(a) serial na 3
Megafil666

Chyba jedynym normalnym serialem aktorskim na Nicku jest "100 rzeczy do przeżycia przed liceum". Opisałam nawet swoje wrażenia nad tą produkcją.

http://www.filmweb.pl/serial/100+rzeczy+do+prze%C5%BCycia+przed+liceum-2014-7227 29/discussion/Wreszcie+co%C5%9B+innego+%3A%29,2799830

To przykre, że Nickelodeon anulował produkcję tego serialu, zaledwie po jednym sezonie. Podczas gdy seriale robione na jedno kopyto. Ciągną się w nieskończoność.

ocenił(a) serial na 2
HotChocolate90

Jak to anulować?Czemu?

ocenił(a) serial na 2
roman876

Anulował sorry

ocenił(a) serial na 3
roman876

Powodem była niska oglądalność. Premierowy odcinek obejrzało 2 250 000 widzów. A ostatni odcinek pierwszego sezonu 1 170 000. Średnia oglądalność serialu wyniosła 1 340 000 widzów. Co w USA jest słabym wynikiem. A szkoda, bo inne seriale aktorskie: "Wiktora - znaczy zwycięstwo", "Big Time Rush", "Chica Vampiro". Ale też inne "Grzmotomicni", "Game Shaker", "Niebezpieczny Henryk". To kicz robiony na jedno kopyto. 100 rzeczy było inne. To był taki serial w starym stylu. Niekiedy dość mocno przerysowana, lekka komedyjka w której główni bohaterowie mają normalne problemy. I zawsze był jakiś mądry morał na koniec. Wygląda na to, że niestety amerykańska widownia woli 6 produkcji które wymieniłam.

ocenił(a) serial na 3
roman876

Może spróbuj "100 rzeczy do przeżycia przed liceum"?

ocenił(a) serial na 2
HotChocolate90

Oglądałem i całkiem niezły

roman876

Ale ty wiesz że to przygłupia telenowela komediowa dla dzieci?
Podobne do Violetty? pewnie dlatego że Violetta to też telenowela dla dzieci? Nie żebym był znawcą ale dla mnie to każda telenowela wygląda tak samo tzn. fabuła jest zawsze zbudowana w ten sam sposób ;)
Sztuczne efekty? A czego się spodziewasz po serialu który miał pewnie budżet wysokości 100 tysięcy dolarów, efektów rodem z transformerów (czy jakiegokolwiek tam innego amerykańskiego filmu w którym cię efekty zachwyciły)? xD
Jak dla mnie nie gorsze od "100 rzeczy do przeżycia przed liceum", "Grzmotomocnych" czy innego badziewia nadawanego obecnie w polskich telewizjach dla dzieci ;) Same przygłupie sitkomy w których aktorzy robią ze siebie debili. Nie twierdze że nie zdarza mi się zaśmiać przy tych serialach ale przecież te seriale nic nie wnoszą do naszego życia i niczego nas nie uczą ...po prosu bawią i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones