Mieczysław Czechowicz

8,1
11 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mieczysław Czechowicz

złodziej w nie lubię poniedziałku, profesor w poszukiwany poszukiwana i hrabia w janosiku to jego najlepsze rolę, no i narracja misia uszatka. Szkoda że nie żyje bo świetnym był aktorem.

kinomanka_13

Nie żyje, bo panicznie bał się lekarzy a tak o możliwe, że by żył do dziś. Miał jakieś problemy z żyłami chyba. Przyjmował zazwyczaj role drugo planowe, bo nie lubił uczyć się długich tekstów na pamięć.

dominik1989

nie wiedziałam dzięki że napisałeś.

kinomanka_13

Oglądałem kiedyś na TVP ja był o nim program i się wypowiadali o nim inni aktorzy, którzy się z nim przyjaźnili i go znali. Ale oglądałem to dawno temu, więc nie wiele pamiętam.

dominik1989

Ja w zasadzie o aktorach prawie wiem wszystko tylko o czechowiczu nie wiedzialam z tymo drugoplanowymi,, rolami a kociniak sie wypowiadal w programie?

kinomanka_13

Nie pamiętam, ale pewnie tak. Też się wypowiadali aktorzy, którzy już nie żyją, bo to był jakiś program z lat 90 tylko, że go powtarzali.

dominik1989

a kiedy go powtarzali ?

kinomanka_13

Dawno temu na pewno jeszcze przed wprowadzeniem telewizji cyfrowej na multipleksach. Dokładnie nie pamiętam.

kinomanka_13

Chyba na TVP3, która działała w okresie 2002 do 2007 jakoś w tym okresie bliżej końca.

kinomanka_13

Serial Zmiennicy - Mastalerz "+bimbrownik i stróż opiekun" pałacu Radziwiłów w Zatorach który dzięki oszustwu z zalewniem pałacu staje się jego własicielem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones