Mieczysław Czechowicz

8,1
11 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mieczysław Czechowicz

Za wcześnie odszedł! Na szczęście pozostawił po sobie wystarczająco wybitnych kreacji, żeby pozostać niezapomnianym

swoj_ze_swaja

Miś Uszatek na zawsze! Wspaniały aktor!

krotillos

tak miś uszatek to moje dzieciństwo, jak słyszę tą piosenkę to zawsze ją śpiewam.

swoj_ze_swaja

Zgadzam się w zupełności! Niesamowity głos i w dodatku świetny aktor. Dla mnie na zawsze jedną z najbardziej niezapomnianych ról, będzie ta w Poszukiwany, poszukiwana, badanie cukru w cukrze, tłumaczenie Marysi gdzie i ile cukru ma kupować i oświadczyny :D W dodatku tak po ludzku wydawał się naprawdę sympatycznym i dobrym człowiekiem, a to już więcej niż być super aktorem :)

Druidka_Karolcia

Trafiłaś w sedno! Jako szef Marysi był genialny (no i hrabia w Janosiku:)). I jak napisałaś prywatnie też - znajomi moich rodziców mieszkali z nim w jednym hotelu w górach i mówili, ze fajny, sympatyczny człowiek

swoj_ze_swaja

Wie ktoś z jakiego powodu Miś Uszatek tak wcześnie zszedł z tego łez padołu? Bo nie wierzę, że na starość.

JackHolborn

Wiesz, w 1945 kolega wydał jego i innych którzy byli w podziemiu i wpadł w łapy UB. Potem 3 lata więzienia, to pozostawiło ślady, serce miał chore i operacji nie doczekał. 61 lat to już wiek mocno zawałowy

swoj_ze_swaja

Dzięki, nie wiedziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones