Jolanta Zykun

7,1
335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jolanta Zykun

Jolanta Zykun jest moją Ciocią od strony taty (kuzynka mojej babci) Gdy oglądałem film"Rzeczpospolita babska" Moja babcia rozpoznała tam moją Ciocie a jej kuzynkę , więc dlaczego nie ma Jej w obsadzie ??? Proszę o dodanie jej

eolsen68

Nie licz na to, że ktokolwiek tu cokolwiek doda lub zmieni, kuzynie ;)... Jestem córką Jolanty Zykun i próbowałam załatwić zmianę błędnie podanej daty urodzenia. Napotkałam mur oporu... pozdrawiam :)

psyche11

Witam :) Dochodzę do wniosku, że na tej stronie jest dużo braków również u innych Aktorów.

eolsen68

Bo jest. Swojego czasu rozmawiałem z panem Olbrychskim o Filmwebie i pochwalił się że tu zagląda, podobała mu się baza danych ale marudził że błędy są i wielu aktorów jest nie opisanych wystarczająco a ważnych dla naszego kina i tego światowego.

psyche11

Właśnie oglądam Nie lubię poniedziałku i cała rodzinę podziwiamy urodę i głos Pani mamy.
Proszę przekazać moc życzeń zdrowia, zdrowia, zdrowia!

psyche11

Występująca w skeczach M. Czubaszek emitowanych w Trójce Pani Mama to dla mnie wspaniałe wspomnienia, ten piękny głos (wyjątkowy)... to świetne zgranie aktorów, czucie "swingu" czyli stylu Czubaszek i nieustępowanie poziomem przez Pani Mamę własnemu mężowi, który miał wyjątkowy talent komiczny (cokolwiek powiedział, to wibrowało to jakimś wszytym głęboko poczuciem humoru).

psyche11

Jaką rolę Pani Mama zagrała w kultowym Co mi zrobisz jak mnie złapiesz ? Bo chyba nie milicjantkę tak jak tu jest podane?

eolsen68

Twoja ciocia - Jolanta Zykun jest niesamowitą aktorką filmową (chociaż jak wielu polskich aktorów nie wykorzystaną) i jest/była fantastycznym głosem w radiowych słuchowiskach. Jest piękną kobietą i ma w sobie to "coś" czego najpiękniejsze damskie "modele" nie mają. Jest/była wyjątkowa. A byków i błędów i braków niestety jest mnóstwo. Pozdrawiaj ciocię serdecznie!!!!!!!!

eolsen68

Jedyna rada: założyć wsłasną stronę o sobie, swoim wujku lub ciotce/matce i TAM zamieszczać swoje prawdy o..:)
powodzenia!

eolsen68

Prawdopodobnie Twoja babcia rozpoznała swoją kuzynkę w aktorce występującej w roli plutonowej Jadwigi Rymarczyk. Jednak w tę postać wcieliła się Elżbieta Starostecka, faktycznie nieco podobna do Jolanty Zykun.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones