PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=901}
7,6 108 203
oceny
7,6 10 1 108203
7,3 16
ocen krytyków
Nie lubię poniedziałku
powrót do forum filmu Nie lubię poniedziałku

Nikt nie lubi poniedziałku. Coż na to poradzić. Kiedyś to kręcili świetne komedie. Ah, łza się w oku kręci. Kto z młodych zrozumie teraz słynną scenę z papierem toaletowym. KURKA WODNA!!!

GUCIAS

Ja, mimo tego, że najstarszy nie jestem :) (27 lat) nie bardzo pamiętam tamte czasy, ale co nieco tak /kartki na mięso, puste pułki, PeWeksy itd./ ale właśnie dlatego tamten film (choć rzecz jasna nie tylko) wspominam z takim humorem. W głowie mi się nie chce pomieścić, że kiedyś czegoś tak podstawowego, jak papier toaletowy - co, nie oszukujmy się - towarem najwyższego lotu nie jest :D mogło kiedyś nie być. Niewątpliwą zaletą tego filmu jest jego obsada (nie wspomnę o tym, że przed długi okres czasu, zanim dowiedziałem się że to polski aktor - Kazimierz Witkiewicz to przez długi okres czasu żyłem w przekonaniu o tym, że Francesco Rovanelli to prawdziwy włoch, a nie 'udawany' :D A tak już na koniec: Próbowałem sobie przypomnieć, a potem sprawdzić w FW jak nazywała się kobieta (w której zakochał się Włoch, a z którą to zamknął się w sklepie - pamięta scena 'mazgania' napisu REMONT (de facto nie udana :D)) ale nie mogę znaleść. Film jest wprost SUPER - widziałem kilka razy i pewnie jeszcze nie raz obejrzę, bo jest to jeden z tych filmów, który nigdy się nie nudzi.

cOOba

2 posty nizej jest informacja potwierdzona nawet przez meza poszukiwanej przez Ciebie aktorki Haliny Kowalskiej. Dziwne, ze w obsadzie nie wymieniona albo mi cos umknelo. Wspaniala aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones